O pořadu Dobré dopoledne s Českým rozhlasem Olomouc

Ať už jste doma, v práci nebo na cestách, naše dopolední vysílání vás pobaví, odborníci vám poradí a naši redaktoři zavedou na místa, která máte možná za humny.

Oslovujeme kolegy redaktory, nejrůznější osobnosti, ale taky organizátory zajímavých akcí, o kterých byste měli vědět. Drobné památky našeho kraje mapují Němí svědci historie, rodnou řeč si osvěžujeme v rubrice Okolo češtiny a všemožné krásy Moravy s námi můžete objevovat v pořadu Od Pradědu na Hanou. 

Víkendová hodina mezi devátou a desátou patři objevování a cestování. Nedělní pořad Přímo z místa vás v barvité reportáži seznamuje se zajímavými místy, profesemi i přírodními krásami.

Mezi desátou a jedenáctou vám v pondělí nabízíme společenský poradník s názvem Dobrá rada, v úterý zase poradí právníci v pořadu Právní poradna

Každou středu vás zveme prostřednictvím našich reportáží do obcí a vesniček v pořadu Kraj na dlani

Ve čtvrtek doporučujeme poslech pořadu Apatyka – to abyste byli ještě zdravější. 

V pátek vám nabízíme pestrou paletu pozvánek na celý víkend a pro milovníky domácích mazlíčků otevíráme naši chovatelskou poradnu Zvěřinec

Příjemná hodinka před polednem s příjemným hostem – tak to je náš Větrník (Host ve studiu).

Užijte si příjemné dopoledne s Českým rozhlasem Olomouc!

Pořad připravují

Další pořady

 • Hobby magazín

  Pořad pro všechny, kteří se neradi nudí.

 • Oldies jako na dlani

  Pořad nabízí pohled odjinud. Historická fakta, vztahující se k interpretům i skladbám. Informace, které jinde neuslyšíte.

 • Na cestě

  Je dávnou specialitou naší malé země, že o víkendech vyrážejí z měst trampové s nabalenými usárnami, teletinami, krosnami či prostě baťohy a směřují do přírody.

 • Folklorní notování

  Tradice, písničky, zvyky a řemesla našich předků, jak se dodnes dochovaly v našich regionech.