Počasí nám přálo. Poslechněte si to nejlepší ze Dne s Českým rozhlasem Olomouc na Rejvízu

Další společné setkání s posluchači má za sebou Český rozhlas Olomouc. Tentokrát jste zelený stan naší stanice mohli vidět v horské osadě Rejvíz. 

Poslední květnová sobota byla jako malovaná. I když to v dopoledních hodinách ještě nevypadalo, nakonec z toho byl krásný slunný a hřejivý den. Lidé, kteří navštívili turisticky oblíbený cíl, procházeli i kolem Muzea Tkalcovna, nemohli stan Českého rozhlasu Olomouc minout.

Co všechny příchozí v našem stanu čekalo? Mohli si  mimo rádiové vlny vyzkoušet své znalosti v populárním kvízu Hřebíky, obdrželi pamětní list Procházka Rejvízem a k tomu modrou placku upomínající 100. výročí Českého rozhlasu. Odvážnější si pak mohli nanečisto vyzkoušet i roli moderátora našeho rádia.

Moderátorka Dita Vojnarová během celého dne vyzpovídala několik zajímavých hostů v čele s ředitelem Českého rozhlasu Olomouc Josefem Podstatou nebo starostou Zlatých Hor Milanem Rácem. 

To nejlepší z celého dne na Rejvízu si poslechněte v přiložených audiích výše.

autoři: Dita Vojnarová , dja
Spustit audio

Nejnovější zprávy

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Tohle není povídání na dobrou noc, k zamyšlení určitě.

moderátor Jan Pokorný

tata.jpg

Tata a jeho syn

Koupit

Autorské povídky známého divadelníka a spisovatele A. G. v jeho vlastním podání. Tata a jeho syn je sbírkou úsměvných příběhů na motivy skutečných událostí, ovšem ve skutečných kulisách a především ve skutečné době.