V Horce nad Moravou zemřel po pádu z kola muž, okolnosti vyšetřuje policie
27. březen 2022
Jednapadesátiletý cyklista dnes odpoledne zemřel po pádu z jízdního kola v obci Horka nad Moravou na Olomoucku.
Okolnosti jeho úmrtí vyšetřuje policie, ČTK to řekl policejní mluvčí Libor Hejtman. Nehoda byla policii nahlášena krátce po 17. hodině. „Podle dosavadního šetření cyklista z nezjištěných příčin a bez cizího zavinění při jízdě na kole spadl. I přes okamžitě poskytnutou první pomoc na místě zemřel,“ uvedl Hejtman.
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Tichá operace vlády. Istanbulská úmluva padá pod stůl, Babišův neoblíbený úřad nedostane dotaci
-
‚Neviditelná‘ krizová linka dostala od státu 22 milionů na navýšení kapacit. Podle resortu stačilo požádat
-
Trochu Beyoncé, trochu Menšík, 100 % miss sympatie. Fenomén Ewa, vládkyně popu se silným vzkazem
-
Boj s oligarchií obnovuje pocit spravedlnosti. Není za tím ekonomická racionalita, říká maďarský ekonom