Do televizní StarDance tanečník Robin Ondráček konkurzy dělat nemusí, už se v ní zapsal
Třikrát se tanečník Robin Ondráček zúčastnil populární televizní soutěže StarDance. Naposledy byla jeho partnerkou herečka a režisérka Jana Paulová, se kterou si neobyčejně sedli. „Byla to neskutečná jízda. Na každém tréninku jsme mívali záchvaty smíchu,“ vzpomíná.
Přestože jeho domácím klubem, ve kterém udělal své první taneční kroky, je DSP Kometa Brno, od osmnácti let jezdívá do Olomouce.
Měl tu totiž dvě partnerky - Kristýnu Coufalovou a Terezu Jendrulkovou. Právě v jejím Klubu sportovního tance QUICK trénuje.
Už více než rok Robin Ondráček závodně netancuje. „Byl jsem toho všeho už přejedený a bál jsem se, abych si to nezprotivil,“ vysvětluje.
Těší ho, že tanec je jeho zaměstnání. „Je dobré si občas uvědomit, že můžu dělat to, co mám rád,“ doplňuje.
Je dobré si občas uvědomit, že můžu dělat to, co mám rád.
Robin Ondráček
Talent je v tanečním sportu důležitý, ale podle Robina Ondráčka je mnohem podstatnější, aby děti hlavně bavil. Pak na sobě více pracují a vydrží u něj.
Všechny hosty a rozhovory z pořadu Větrník najdete i na webu Českého rozhlasu Olomouc nebo v podcastových aplikacích Můj Rozhlas, Spotify, Google Podcast nebo Apple iTunes.
Mohlo by vás zajímat
Více z pořadu
E-shop Českého rozhlasu
Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.
Václav Žmolík, moderátor


Tajuplný ostrov
Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.