Bořek Volný

moderátor

V současnosti je na mně vysílání od časných pěti hodin ráno.

Několikrát do měsíce se pak můžeme slyšet také v pořadech Apatyka, Dobrá rada a Host ve studiu (Větrník).

Rozhlasový mikrofon mě očaroval už v době středoškolských studií. A práce ve veřejnoprávním rozhlase mě pak nepřestává fascinovat tím, že stále máme co sdělit posluchačům, a že jsme proto u nich, jak pevně věříme, vítanými hosty.

Sám sebe pak řadím k těm rozhlasákům, kteří se nestydí být „věčnými dětmi“ a nepřestávají žasnout nad tím, jak to v tom rádiu funguje. Zároveň se ale velmi často a velmi rád nechám poučit či inspirovat svými kolegy a na druhou stranu také zajímavými hosty a inspirativními posluchači. No a svoji profesní potřebu informovat další zvídavé tvory a zároveň touhu (postižení) pracovat s mikrofonem pak zkouším skloubit ve vysílání.

V současnosti je v rámci vysílání Českého rozhlasu Olomouc na mně vysílání od časných pěti hodin ráno. V tom pak s celým týmem redaktorů a našimi hosty-respondenty i s posluchači pokračujeme až do devíti dopoledne. Obnáší to prezentaci informací do mikrofonu, ale dnes už i kompletní technické odbavení celého vysílání (obsluhu „vysílacích páček a čudlíků“).

Několikrát do měsíce se pak můžeme slyšet také v pořadech Apatyka, Dobrá rada a Host ve studiu, dříve Větrník.

V rozhlasové Apatyce ve čtvrtek dopoledne informujeme a radíme s odborníky z oblasti zdraví a životního stylu; pondělní dopolední Dobrá rada v záběru své poradenské činnosti téměř nezná hranic; v pořadu Host ve studiu (v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek po 11. dopoledne) si chceme příjemně „lidsky“ povídat s lidmi, kteří už známí jsou (v mém případě to byla například jména jako Hana Zagorová, Miro Žbirka, Marie Rottrová anebo zpěvák americké kapely Mr. Big Eric Martin), ovšem opravdu velmi rádi ve vysílání představujeme také ty, které zkrátka stojí za to poznat. Znáte takové? Ozvěte se nám! A buďte nám věrni. - Díky!

Všechny články

Stránky

Sledujte nás

Kolegové