Jak zní traumafolková kapela Kolibříkův úlet? Přijďte si poslechnout její vystoupení v našem Velkém studiu
Traumafolková kapela Kolibříkův úlet vás pohltí svými písněmi, které se soustředí na lidské příběhy, mezilidské vztahy, lásku, štěstí i smutek.
Kapela Kolibříkův úlet měla v našem Velkém studiu vystoupit už ve středu 11. března, kvůli nemoci v kapele se však původní termín zrušil.
Zkrátka pocity, dojmy a emoce, které nás všechny provázejí každým dnem. Tak to alespoň píší na svých stránkách.
Každopádně mají nové, vloni vydané debutové album Tvář, které určitě více představí během koncertu u nás.
Kapela Kolibříkův úlet vystoupí v našem Velkém studiu na Horním náměstí 21 ve středu 8. dubna od 20 hodin. Vstupenky za 50 korun kupujte na recepci naší staniční budovy v Pavelčákově 19.
Koncert budeme vysílat také ŽIVĚ prostřednictvím YouTube kanálu Koncerty Českého rozhlasu.
Nejposlouchanější
Více z pořadu
E-shop Českého rozhlasu
Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.
Václav Žmolík, moderátor

Tajuplný ostrov
Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.